Загальні відомості про заклад

Вороновиця – село Кельменецького району,

Чернівецької області.

Назва села слов’янська і походить від імені першого поселенця. Перша згадка про село датується 1652  роком.

Територія – 247га. Населення – 621 чол. Центром села є сільська рада. Архітектурні споруди: будинок культури, будівлі навчально-виховного комплексу.

Вороновицька земля славиться і гордиться своїми земляками:

Туржанський Василь Іванович – колишній  заступник голови Кельменецької районної ради, Бабій Сергій Ілліч – доктор медичних наук, професор, завідуючий ортопедичним відділенням Кишинівської лікарні, Шерепітко Валерій Васильович – професор Вінницької  аграрної академії, Романюк Людмила Василівна – кандидат психологічних наук Кам’янець-Подільського сільськогосподарського університету, Панкевич Висиль Павлович – хірург обласної лікарні, Туржанський Борис Дмитрович – начальник дільниці Одеської залізниці, Ткачук Олександр Романович – начальник паспортного столу Кам’янець-Подільського району, Тимчук Володимир Григорович – начальник відділу СБУ м. Чернівці, Єременко Олександр Іванович – викладач Хмельницького технологічного університету,  Єременко Олександр Володимирович – начальник відділу соціального забезпечення Кельменецької райдержадміністрації.

Освіта Вороновиці

Першої згадки про школу на селі не збереглося. Відомо, що під час румунської окупації  існувала  румунська  школа.

1935р. – вперше відкрито дитячий садок в будинку Вакуляк Ганни Василівни

1940 рік – відкриття початкової школи.

В 1945р. в селі відкрита семирічна школа. Школа розміщувалась в трьох хатинах колишнього пана.

1955р. відкриття нової дитячої установи.

1968р. правлінням колгоспу в селі будується нова школа, розрахована на 160 посадочних місць, яка діє і до цього часу.

1991р. – відкриття сучасної дитячої установи на новому плані села.

9 вересня 2011 року середню загальноосвітню школу І-ІІ ступенів с. Вороновиця та дитячий навчальний заклад реорганізовано в Вороновицький навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»Кельменецького району Чернівецької області.