Батьківський всеобуч

5 квітня 2012р. відбулися батьківські збори початкової ланки НВК на тему "Виховуємо разом" Підготувала і провела захід молодий вчитель початкових класів Маланіч Крістіна Анатоліївна. Батьки мали можливість відвідати уявну картинну галерею, ретельно розглянути подані експонати, створити власні живописні полотна. Створюючи першу картину "Храм сімейного виховання", батьки працювали в групах та обговорювали певні питання. Друга картина "Заохочення і покарання". Для її створення необхідно було розв"язати ситуації, запропонувати своє бачення. По створенні картини батькам було роздано пам"ятки "Як заохочувати дитину в сім"ї" та дано поради щодо покарання. Тест "Стосунки між дітьми і батьками" змусив задуматись над тим, як спілкуватись з дітьми, щоб стати їхніми порадниками і товаришами одночасно. Заключним експонатом була картина позитивних і негативних висловлювань у вигляді сонця і хмаринки, після створення якої батьки мали хвилину релаксації "Сонце". На початку і в кінці заходу батьки заповнювали вхідні і вихідні квитки, якими заповнили "Візитаційну книгу". Нестандартна форма проведення активізувала, зацікавила батьків, про що свідчили їхні відгуки.