Семінар вчителів англійської мови

24 квітня 2012 року на базі Вороновицького НВК відбувся районний семінар вчителів англійської мови з проблеми: «Майстерність вчителя – запорука успіху вивчення іноземної мови на початковому етапі».
Теплими усмішками та щирими вітанням на англійській мові зустріли  вихованці НВК учасників семінару. Відкритий урок для своїх колег представила вчитель Білик Н.В. Урок проходив у 3 класі на тему «Тварини». Свідомому засвоєнню нового матеріалу слугувало методично правильно організоване повторення раніше вивченого матеріалу, використано різні форми та методи роботи для формування лексичних навичок, мовлення, аудіювання, читання та письма учнів. Широке використання наочного та роздаткового матеріалу, аудіо записів, новітніх комп’ютерних технологій сприяли стимулюванню навчальної діяльності дітей, збудженню думки, вихованню інтересу до навчання.
Гарно пройшов виховний захід, який продовжив засвоєння теми уроку. Діти початкових класів   представили на англійській мові казку «Колобок».
За круглим столом відбулося обговорення питань щодо проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання. Значну увагу приділила Паламар Т.М., методист РМК,  питанню роботи з обдарованими учнями, результатам участі у ІІ і ІІІ етапах олімпіад.
Підводячи підсумки роботи семінару, учасники ще раз переконалися в тому, що основою формування знань з іноземної мови на початковому етапі є кропітка робота вчителя, творчий підхід  до роботи.