Останній дзвоник

Свято радості і суму - ОСТАННІЙ ДЗВОНИК!

На останнє шкільне свято Дзвоник скликав учнів села, батьків, колишніх випускників.  Присутніми були гості: сільський голова Дєдов А.П., представник фірми "Сварог" - Телешман І.Г., вчителі-пенсіонери Дудко А.Ф., Єременко В.В., Дєдова Г.Г. Приємно було отримати сертифікат на придбання багатофункціонального пристрою та слова привітання від Телешмана І.Г. Завжди вдячні сільському голові за моральну та матеріальну підтримку.

Щирі вітання та напутні слова отримали випускники 4 класу, яким класавод Маланіч К.А.  вручила диплом про закінчення початкової школи, випускники 9 класу, яких вітали  вихователь Єременко В.В., перша вчителька Польська І.П., класовод Дєдова Г.Г., класний керівник Вдовічена

Наші випускники

С.В., вчитель - ветеран Дудко А.Ф. По-материнськи щиро привітала дітей мати випускниці Білик Н.В. Хвилюючим був вальс випускників із вчителями. Нетрадиційно продзвенів Останній дзвоник у дружньому колі випускників, ще раз засвідчивши незабутню силу шкільної дружби.

Наші випускники

Останній шкільний вальс